flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Сам удома – мати на 4 дні без їжі закрила сина у квартирі

05 червня 2020, 14:40

Хлопчика, який стояв біля вікна і благав про допомогу, помітили сусіди. Малий розповів, що п’яна матуся з невідомим чоловіком пішла подивитись нову квартиру, а його зачинила вдома самого.

За кілька днів поліція розшукала 33-річну неньку хлопчика. Вона у нетверезому стані перебувала в будинку своєї матері. За місцем проживання самої порушниці було виявлено антисанітарні умови, відсутність їжі та предметів побуту. Своїми діями вона скоїла правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей).

На суді молода жінка розкаялась та частково визнала свою вину. Пояснила, що дійсно пішла до знайомого дивитись квартиру, яку мала намір винаймати, а повернулась... за кілька днів. Зізналась, що і раніше залишала 11-річного сина самого вдома на нетривалий час.

Призначаючи адміністративне стягнення, суд враховував характер вчиненого діяння, особу порушниці, ступінь її вини, відсутність пом’якшуючих обставин, тож вважав за потрібне призначити їй штраф у розмірі, наближеному до максимального. Це 75 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1275 гривень. Також порушниця має сплатити 420 гривень судового збору і протягом десяти днів може оскаржити дану постанову у Житомирському апеляційному суді.

Також читайте наші новини на сторінці у Фейсбуці

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області