Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Бердичівлянину, підозрюваному у вбивстві власної дружини, знову продовжено дію запобіжного заходу

15 травня 2018, 16:14

15 травня 2018 року Бердичівським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого Бердичівського відділу поліції стосовно продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 17 червня 2018 року особі, яка підозрюється у вбивстві людини (ч. 1, ст. 115 ККУ).

Обґрунтовуючи необхідність продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою, сторона обвинувачення вказала, що не зникли ризики, які передбачені КПК, а саме: зважаючи на скоєння особливо тяжкого злочину, підозрюваний з метою уникнення кримінальної відповідальності може незаконно впливати на свідків, які є його родичами і родичами потерпілої, для зміни раніше даних ними показань та зможе переховуватись від органів досудового розслідування і суду. Крім того, слідчий послався на неможливість закінчити слідство до завершення дії попередньої ухвали про обрання запобіжного заходу підозрюваному через необхідність отримання результатів ряду експертиз та проведення інших слідчих дій.

В свою чергу, сторона захисту та підозрюваний заперечували проти продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою та просили застосувати більш м’який запобіжний захід.

Нагадаємо, що подія сталася вечором 18 січня 2018 року в м. Бердичеві. За версією слідства у підозрюваного на ґрунті особистих неприязних стосунків виникла сварка зі своєю дружиною, в ході якої він її задушив.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п’яти днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до апеляційного суду Житомирської області.

Прес-секретар Бердичівського міськрайонного суду