flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У резонансній справі про смертельне побиття на парковці суд допитав ще одного свідка

14 березня 2023, 09:33

Відбулося чергове засідання у справі по обвинуваченню бердичівлянина у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст. 121 КК України). Подія, яка викликала суспільний резонанс, сталася наприкінці березня 2022-го року на парковці у дворі по вулиці Спартаківській у Бердичеві.

У засіданні допитали свідка, який повідомив, що був знайомий з обвинуваченим та потерпілим. Самих подій не бачив, проте викликав для потерпілого швидку допомогу, про що його попросив телефоном знайомий, який перебував біля потерпілого та не міг додзвонитися за номером екстреної меддопомоги.

Недопитаною у справі залишається ще одна свідкиня, яка у судове засідання вкотре не з’явилася, оскільки перебуває за кордоном, та обвинувачений, який надаватиме покази останнім.

Суд також розглянув кілька клопотань прокурора та представника потерпілої, на які виніс ухвали. Серед них - про проведення слідчого експерименту з двома свідками, які раніше надавали покази в суді, а також про продовження запобіжного заходу обвинуваченому у виді домашнього арешту строком на 60 днів. Наступне засідання призначене на 20 квітня.

Важливо:

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

 

      Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області