flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Знову напідпитку та ігнорувала дитину – матері призначено громадські роботи

05 липня 2022, 11:26

Сім’я, у якій цього травня нетвереза мати подзвонила на «102» із проханням забрати сина до притулку, бо не може з ним упоратись, знову привернула до себе увагу: зафіксовано чергові правопорушення.

Розглянувши матеріали поліції, суд встановив, що на початку червня бердичівлянка повторно протягом року (навесні її оштрафували на 850 грн) ухилялась від виконання батьківських обов’язків. Цього разу правопорушення знайшло вираз у нестворенні сину належних умов життя, неприділенні йому достатньої уваги та зловживанні спиртним – 3,5-річного хлопчика, на якому не було жодного одягу, виявили у під’їзді.

Інший протокол на жінку склали за те, що вона уже втретє протягом року перебувала у громадському місці нетверезою, чим ображала людську гідність та громадську мораль. Стан алкосп’яніння, у якому 32-річна жінка опівночі знаходилась у під’їзді свого будинку, лікарі оцінили як важкий (3,77‰).

На суді громадянка розповіла, що не пам’ятає, скільки тоді випила. Мовляв, вживала із подругою пиво, а та почала бити у під’їзді вікна – сусіди викликали поліцію. Що ж до дитини, то матуся запевняла, що піклується про сина, возила його на обстеження до лікарні тощо.

За наслідками розгляду провадження суд констатував, що винуватість молодої жінки в інкримінованих протиправних діяннях (ч. 2 ст. 184 та ч. 3. ст. 178 КУпАП) повністю доведено. Їй призначено покарання у межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення (поява нетверезою у громадському місці) - це 20 годин громадських робіт.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області